Id Nazwa Drużyny Zawodnicy
1. m b p Biel Bogusław Żłobiński Maciej Koland Piotr
2. Wojna P. Maćkowiak Marek Wojna Mateusz Wojna Piotr
3. Bartkowiak S. Bartkowiak Mateusz Bartkowiak Stefan Stępniak Janusz
4. m a k Ladaczek Kamil Munikowski Marek Munikowski Andrzej
5. Słowianka Gorzów Kudła Łukasz Pilarski Dominik Staudt Mateusz
6. G.T.W Pieprzyk Zbigniew Grewling Jakub Bratek Krzysztof
7. GEPARD Maćkowiak Maciej Sobolewski Piotr Tomczak Tadeusz
8. La Boule Royale Michálek Ivo Michálek Jan Michálek Tomáš
9. SZADKOWSKI Markiewicz Marek Żebrowski Andrzej Mycielski Piotr
10. Orpel K. Gądek Sergiusz Orpel Kamil Witkowski Patryk
11. FKK CZ Fukal Milan Kapeš Roman Kujanová Naďa
12. JAPETA Lukas Petr Lukasova Jana Lukas Vojtech
13. Święch A. Wojtkowska Marta Święch Alicja Bąbik Katarzyna
14. B.O.K Vochoč Ondřej Knespl Michal Schwarz Tomáš
15. Sen bittin Zaniewski Cezary Zaniewski Michał Demirgil Senih
16. Krumsín - Litovel Kaplánek František Popelka Josef Pírek Martin
17. kluci z japka Kriegler Jaroslav Kuchař Michal Kubík Jaroslav
18. Sześć kul Kowalski Karol Sztyler Andrzej Zalewski Jan
19. J.T.M Patočka Jaroslav Kunc Tomáš Zahradník Miloš
20. Kaczmarek R Hojnacki Robert Kaczmarek Rafał Pacześniak Artur
21. VARAN Valenz Jan Valenz Pavel Valenz Lukáš
22. Albrechtice BUKOVČÍK JAN VAJČOVEC KAMIL PUHR JAROMÍR
23. AURA 1 Koreš sen. Jiří Habásko Michal Netušil Radek
24. AURA 2 Schinzel Josef Meduna Vilém Pachla Pavel
25. AURA 3 Valenta Milan Šmíd Petr Ježková Iva
26. FIGHTERS Hejl ml. Pavel Hašek Milan Stoklásek Tomáš
27. Broniecki M Broniecki Konrad Broniecki Marek Skonieczny Patryk
28. Slovensko I Toman Vladimír Langová Jana Stano Michal
29. Slovensko 2 Tomanová Blanka Krchňáková Etela Volček Igor
30. Golda Ślusarska Anna Gołda Beata Staroniewicz Renata
31. Luberon Ślusarski Andrzej Gluza Łukasz Challe Bernard
32. Klip mix Uhlár Dušan Linduška Petr Zdenka Kolářová
33. KIERUNKOWY42 Banaszkiewicz Radosław Skórzak Artur Zagdan Bartłomiej
34. Kaczmarek D. Kaczmarek Dariusz Pawlak Ilona Pioch Marek
35. NasTroje Linder Henryk ? ? ? ?
36. FPC 1 Jenkins Lynn Wilson John Stronach Robert
37. PaJaVe Slobodova Veronka Konsel Jakub Masek Pavel
38. Markiewicz M. Lipczyński Tomasz Markiewicz Mateusz Rutkowski Marcin
39. CZ - Stolin Mall Mallat Oldřich Henrich Jan ?
40. ToJaPe Kutý Tomáš Vlk Jaroslav Juráň Petr
41. JOK Kowalski Ryszard Jacak Kazimierz Orpel Leszek
42. Siara J Serafin Edward Siara Daniel Siara Jerzy
43. SDS Dybiec Bogdan Świetlik Kazimierz Świetlik Maria
44. Valšovice Jakeš Zbyněk Gratcl Jiří Svobodová Lenka
45. OBUCHOWSKI T. Obuchowski Tadeusz Każmierczak Gabriel Krzykała Wojciech
46. Jelonka Kokoszka Artur Nazarko Katarzyna Nazarko Robert
47. 2+ Balcerek Robert Stergiadis Grzegorz Claeren Christian
48. Slavkov Bayer Filip Durajová Nicol Kravka Jaroslav
49. carreau Rylich Ladislav Husák Vladimír Jakubek Petr
50. Bien sûr Preuss Ondřej Grepl Jiří Brázda Vladimír